FAQ

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o działalności Euro Transfers, zapoznaj się z listą często zadawanych pytań (FAQ). W razie wątpliwości lub dodatkowych pytań, skontaktuj się z naszym handlowcem.

Gdzie działa firma Euro Transfers?

Euro Transfers to polsko-duńska firma. Cały proces produkcyjny jest prowadzony w Polsce – w nowoczesnym zakładzie w Szczecinie. Prowadzimy również oddziały handlowe w Hamburgu (Niemcy) oraz Greve (Dania).

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia?

Realizujemy nawet zamówienia na krótkie serie nadruków i termotransferów. Minimum to 10 sztuk arkuszy lub 10 sztuk pociętych logotypów.

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Zamówienie realizujemy w możliwie najkrótszym czasie. Standardowy czas oczekiwania to 5 dni roboczych, jednak w wysokim sezonie może wzrosnąć do 8 dni. O terminie realizacji zostaniesz poinformowany przez doradcę – zostanie ustalony wspólnie z Tobą.

Jaki jest czas dostawy?

Czas dostawy uzależniony jest od lokalizacji odbiorcy, zazwyczaj transport zajmuje 1-2 dni robocze.

Czy mogę otrzymać cennik?

Oferta Euro-Transfers jest dostosowywana do specyfiki każdego zamówienia. Dlatego w celu uzyskania informacji o warunkach finansowych skontaktuj się z naszym handlowcem. Przygotuje niezbędne materiały, abyś mógł podjąć decyzję o współpracy.

Czy zamawiając jeszcze raz te same transfery, muszę płacić koszty startowe?

Tak, ponieważ z uwagi na dbałość o najwyższy standard produkowanych rozwiązań przygotowujemy nowe matryce przed każdą produkcją. Dzięki temu masz pewność, że nadruki i termotransfery będą zachowywać najwyższy poziom jakości, bez uszczerbków i niedoskonałości.

Jakie formaty pliku z projektem są preferowane?

Najlepiej, jeśli materiały zostaną do nas wysłane w formacie AI lub PDF. W razie wątpliwości prosimy o kontakt z doradcą.

Czy nadruki i termotransfery się spierają?

Oferowane przez nas rozwiązania wyróżniają się wysoką odpornością na spieranie i blaknięcie. Aby jednak przez bardzo długi czas pozostały nienaruszone, należy zastosować odpowiednie środki ostrożności podczas prania. Zobacz specyfikację poszczególnych produktów, aby poznać zakres ich tolerancji na temperaturę prania i suszenia lub skontaktuj się z naszym doradcą, który udzieli dodatkowych informacji.

Czy istnieje możliwość zabezpieczenia migracji koloru, np. z materiału typu softshell lub poliestrowych koszulek?

Tak, w celu ich dodatkowego zabezpieczenia możemy zastosować dodatkową warstwę farby antymigracyjnej tzw. Block.

Jak aplikować nadruki i termotransfery?

Należy je wygrzewać przez 10-12 sekund w temperaturze 140-160°C. Szczegółowe wskazówki co do aplikacji konkretnych produktów znajdziesz w ich specyfikacji technicznej.

Jaki jest maksymalny wymiar arkusza?

Drukujemy na arkuszach o rozmiarach do 440 x 320 mm.