O firmie

Euro Transfers eksperci
w zakresie nadruków
i termotransferów
sitodrukowych

Termotransfery sitodrukowe oraz nadruki sitodrukowe drukowane metodą bezpośrednią to nowoczesne techniki zdobienia odzieży sportowej, eventowej, roboczej i nie tylko. To właśnie one są naszą specjalnością.

Jeśli potrzebujesz rozwiązań, które wyróżniają się wytrzymałością, łatwością aplikacji oraz fenomenalną estetyką, a do tego są zawsze na czas – zapraszamy do współpracy.

jak pracujemy?
Zobacz film

Działamy na 15
rynkach europejskich

Działalność Euro Transfer rozpoczęła się w 2014 roku. To wtedy siły połączyli Bjarne Petersen – ekspert w branży sitodrukowej z ponad 20-letnim doświadczeniem oraz Paweł Halarewicz – specjalista w zakresie zarządzania i finansów. Połączenie biznesowego know-how z rozległą wiedzą praktyczną oraz rozbudowanym zapleczem technicznym zaowocowało błyskawicznym rozwojem.
Mimo że rynkiem pierwotnym dla Euro Transfers była Dania, już na przestrzeni pierwszego roku zaistnieliśmy również na rynkach w Polsce, Niemczech, Austrii oraz Szwajcarii. Dziś nasze wyroby są dostarczane do 15 krajów Europy.

Przygotowywane przez nas nadruki i termotransfery zdobią odzież sportową na największych imprezach międzynarodowych.

Dlaczego my?

Pracujemy zgodnie z zasadą
quality on time (jakość na czas)

Zaawansowany park maszynowy i doświadczona kadra pozwalają nam w krótkim czasie wykonywać nadruki i termotransfery zgodne ze specyfikacją klienta – z dbałością o każdy detal.

Oferujemy szeroką
gamę rozwiązań

Bez względu na to, czy interesują Cię termotransfery sitodrukowe, czy standardowe nadruki, wspólnie z naszymi doradcami dobierzesz technikę, która będzie najlepiej odpowiadać wymogom Twojego projektu.

Stawiamy na
innowacyjne rozwiązania

Nieustannie się rozwijamy, oferując coraz to nowsze techniki zdobienia tekstyliów oraz metody pracy. Nieustannie optymalizujemy procesy produkcyjne oraz rozwijamy nasz zakład produkcyjny.

Działamy
odpowiedzialnie

Produkcję realizujemy z poszanowaniem dla środowiska naturalnego. Bardzo ważna jest dla nas również odpowiedzialność społeczna - od 2017 roku współpracujemy z Fundacją WOŚP.

Poznaj bliżej nasze produkty i skontaktuj się z nami

Nasi eksperci wsłuchają się w Twoje oczekiwania i przygotują ofertę zgodną z obranymi celami biznesowymi.

Poznaj wszystkie nasze produkty