NAPRAWA ODZIEŻY

jest idealną opcją, gdy coś ewidentnie poszło nie tak!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
sitodruk-direkt-print

W JAKI SPOSÓB

…naprawić nieudane wydruki lub odświeżyć nadruk?

Zdarzają się takie sytuacje, kiedy nie sposób rozwiązać problemu z zepsutym termotransferem, złą jakością czy rebrandingiem, zamawiając kolejną partię odzieży. To czas, koszty i ryzyko, a więc kolejne zadanie, które często jest niewykonalne. Euro-Transfers jest w stanie zaproponować coś znacznie skuteczniejszego! Naprawa odzieży może okazać się strzałem w 10!

Kiedy warto przekalkulować koszty i sięgnąć po naprawę odzieży, zamiast wymieniać ją na nową? Okazuje się, że to bardzo opłacalna inwestycja w wielu sytuacjach, gdy:

  • Twoja marka przeszła metamorfozę graficzną i nie sposób posługiwać się modelami odzieży ze starymi znakami graficznymi.
  • Doszło do realizacji nadruków niskiej jakości, które nie spełniają Twoich oczekiwań.
  • Kiedy znakowanie graficzne traci na jakości wraz z upływem czasu, a zainwestowałeś w dobrą jakościowo, markową odzież.
  • W sytuacjach, w których terminy są bardzo ważne i od dostarczenia kompletnej odzieży zależy Twój kontrakt.
  • Gdy znakowanie dotyczy specjalistycznej, wysokogatunkowej odzieży, o konkretnych właściwościach, którą trudno wymienić lub wiąże się to z dużymi kosztami.

W takich właśnie sytuacjach profesjonalna usługa Euro-Transfers, jaką jest naprawa odzieży, może okazać się jedyną, realną szansą na to, aby uzyskać efekt zaspokajający Twoje potrzeby. To bowiem zawsze indywidualne uwarunkowania, cele i ograniczenia naszych partnerów, stanowią dla nas najważniejsze elementy przy realizacji każdego projektu.

Potrzebujesz naszej pomocy? Skontaktuj się z nami, a my pomożemy Ci ocenić, czy naprawa odzieży jest usługą dla Ciebie.


sitodruk-jak-czyscic
temperatura-sitodruk
czy-mozna-prasowac-nadruk
jak-dbac-o-sitodruk
sitodruuk-trwalosc

NAPRAWA ODZIEŻY

…to dobre rozwiązanie?

Wielu Klientów zastanawia się, czy naprawa odzieży to realna odpowiedź na ich potrzeby. Czy mogą spodziewać się najwyższej jakości? Skąd pewność, że efekt będzie zadowalający? Na czym dokładnie polega cała usługa? Te wątpliwości są naturalne i warto mieć świadomość, na czym polega naprawa odzieży, zanim nawiążemy współpracę.

Zlecając Euro-Transfers wykonanie nadruków naprawczych lub rebranding marki, klienci wybierają usługę kompleksową. Składa się ona z następujących etapów:

  • Dokonujemy analizy możliwości i oceniamy potencjalne, realne do osiągnięcia efekty, dobierając jednocześnie najlepszy produkt, dostępny w Euro-Transfers.
  • Nasi pracownicy z należytą starannością usuwają stare nadruki, tak aby powierzona im odzież nie uległa uszkodzeniu.
  • Na tak przygotowanych powierzchniach, nanoszone są nowe, wysokiej jakości aplikacje, których rodzaj dobierany jest do potrzeb konkretnego Klienta.

Dysponujemy nowoczesnymi technologiami i profesjonalnym sprzętem, dzięki którym nasze termotransfery idealnie dopasować można do funkcji dedykowanych konkretnym ubraniom.

Ze względu na specyfikę usługi, do każdego zadania podchodzimy indywidualnie i nie stawiamy naszym klientom ograniczeń co do minimalnej ilości.

Zdajemy sobie bowiem sprawę, że w takich usługach na kalkulację kosztów ma wpływ wiele czynników. Z tego też względu harmonogram realizacji zlecenia, jak również jego ostateczny koszt, szacowane są indywidualnie, przy każdym zapytaniu.

Chcesz się przekonać, czy możemy pomóc Ci przywrócić odzieży należyty blask? Napisz lub zadzwoń, a udzielimy Ci wyczerpujących informacji.

logo-sitodruk-marka-nadruk

Euro-Transfers podejmuje się naprawy odzieży, która nie spełnia swoich funkcji.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY

… do współpracy

Paweł Halarewicz
Polski, Angielski

+48 668 434 649
office@euro-transfers.eu

 

Florian Schlichert
Niemiecki

+49 175 9732161
florian@euro-transfers.eu

 

Łukasz Zboralski
Polski, Angielski

+ 48 504 806 188
lukasz.zboralski@euro-transfers.eu

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
FORMULARZ KONTAKTOWY