HAFT

Trwały i nowoczesny sposób na promowanie Twojej marki

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
sitodruk-direkt-print

A MOŻE HAFT

…to dobra alternatywa dla Ciebie?

Tradycyjny haft to sprawdzona, klasyczna metoda ozdabiania odzieży i gadżetów reklamowych. W naszej ofercie zapewniamy dostęp do nowoczesnych technik hafciarskich i szerokiej gamy kolorów, dzięki którym wyeksponować można każdy detal znaku graficznego.

Euro-Transfers od lat świadczy usługi w zakresie profesjonalnego haftu na wszelkich tkaninach. Nasze hafty są trwałe oraz estetyczne, a dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii, zapewniamy znakowanie odzieży i nie tylko, z możliwością wyeksponowania każdego detalu. Hafty wykonywane są, w zależności od rodzaju materiału, przy wykorzystaniu nici poliestrowych Madeira lub wiskozowych. Jednocześnie szeroka gama dostępnych kolorów sprawia, że każdy haft logo prezentuje się dokładnie tak, jak jego pierwowzór. A zatem, do czego można wykorzystać tę technikę? Do znakowania:

  • koszulek polo,
  • t-shitów,
  • bluz,
  • czepek,
  • kamizelek,
  • toreb wykonanych z materiału,
  • plecaków.

Nasze hafty to połączenie tradycji z najnowocześniejszym zapleczem technicznym i wieloletnim doświadczeniem. Dlatego właśnie zapewniamy klientom indywidualnym i hurtowym usługi najwyższej jakości i zawsze na czas. Współpraca klientów z naszym działem projektowym oraz produkcyjnym, zapewnia możliwość konsultowania każdej realizacji na wielu etapach, dzięki czemu mają oni pewność, że ostateczny efekt będzie dokładnie taki, jakiego oczekują.

Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami i ustal szczegóły!


sitodruk-jak-czyscic
temperatura-sitodruk
czy-mozna-prasowac-nadruk
jak-dbac-o-sitodruk
sitodruuk-trwalosc

SKĄD

…pewność, że haft to dobry wybór?

To pytanie, które stawia sobie wielu klientów. Obawy o jakość ostatecznego efektu rozwiać można jednak bardzo szybko! Dysponujemy bowiem bogatym zapleczem maszynowym oraz projektowym, dzięki czemu Euro-Transfers zrealizuje nawet najbardziej skomplikowane zlecenia na hafty. Aplikacje nanoszone są bezpośrednio na tkaninę lub naszywane później. Połączenie tradycyjnej metody znakowania wszelkiego typu tkanin i nowoczesna technologia, pozwalają osiągnąć efekty, które często zaskakują swoją jakością. To Twoja najlepsza reklama. Wiemy to, dlatego zapewniamy:

  • Wykorzystanie szerokiej gamy technik hafciarskich – dobieramy je poprzez analizę celów i oczekiwań klientów, a także specyfiki realizowanego projektu.
  • Szeroką gamę kolorystyczną – możemy haftować logo i nie tylko w nawet 15 różnych kolorach w jednym projekcie, co pozwala tworzyć realistyczne, bardzo wyszukane projekty, które perfekcyjnie odwzorowują każdy znak graficzny.
  • Terminową realizację zlecenia – po akceptacji haftu próbnego, gotowe zamówienie jest wysyłane najczęściej w ciągu 5 dni roboczych.

Masz pytania? Napisz lub zadzwoń – chętnie na nie odpowiemy.

logo-sitodruk-marka-nadruk

Euro-Transfers oferuje wysokogatunkowy haft

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY

… do współpracy

Paweł Halarewicz
Polski, Angielski

+48 668 434 649
office@euro-transfers.eu

 

Florian Schlichert
Niemiecki

+49 175 9732161
florian@euro-transfers.eu

 

Łukasz Zboralski
Polski, Angielski

+ 48 504 806 188
lukasz.zboralski@euro-transfers.eu

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
FORMULARZ KONTAKTOWY