DIRECTPRINT

Druk na odzieży lub wykrojniku w technologii sitodruku

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Sitodruk Direct Print
sitodruk direct print

KIEDY

…sprawdza się Direct Print?

Ta metoda tworzenia nadruków jest uniwersalna i doskonale sprawdza się podczas druku na rozmaitych materiałach. Direct Print można wykorzystać w sytuacjach, w których potrzebne są wysokiej jakości:

  • koszulki reklamowe,
  • ubrania firmowe,
  • znakowane elementy eventowe,
  • akcesoria tekstylne z nadrukiem.

Nadruk DIRECT PRINT to technologia sitodruku, umożliwiająca wykonanie bezpośredniego druku na wybranych elementach odzieży, lub też na wykrojniku. To, co jest jej wielką zaletą to fakt, że pozwala osiągnąć doskonałą jakość w rozsądnej cenie. Dodatkowo wyróżnia ją wysoka odporność na spieranie oraz bardzo duża elastyczność.

Do wykonania nadruku używa się palety kolorów Pantone, która zapewnia realistyczne odwzorowanie wielu kolorów. Dlatego właśnie nadruk w tej technice precyzyjnie i bardzo dokładnie oddaje drobne elementy grafiki. Istnieje możliwość zastosowania efektów specjalnych, idealnie dopasowanych do potrzeb naszych Klientów. Jeśli szukasz szybkiego i efektywnego sposobu zadrukowania tkanin – to wybór dla Ciebie.

Chcesz wiedzieć, czy Direct Print jest dla Ciebie? Sprawdź naszą ofertę i wybierz dla siebie najlepsze rozwiązanie.


sitodruk-jak-czyscic
temperatura-sitodruk
czy-mozna-prasowac-nadruk
jak-dbac-o-sitodruk
sitodruuk-trwalosc

CZYM

…wyróżnia się Direct Print?

  • Doskonałym stosunkiem ceny do jakości.
  • Popularnością. Niewielki koszt i długotrwały efekt to jedne z powodów, dla których standardowy sitodruk cieszy się uznaniem i zainteresowaniem Klientów od lat.
  • Bogatą gamą kolorów nadruku.
  • Efektem dopasowanym do indywidualnych potrzeb. Technika sitodruku pozwala wybrać m.in. klasyczną kolorystykę Pantone, kombinację Pantone z rastrem, a także nadruki typu biały na czarnym/czarny na białym.
  • Bezpieczeństwem i komfortem użytkowania. Do wykonania standardowego druku wykorzystujemy zarówno farby wodne, jak i plastizolowe, zawsze wolne od ftalanów. Dbamy o Ciebie i nasze wspólne środowisko!

Dowiedz się więcej o technologii standardowego druku. Nasi eksperci z chęcią udzielą Ci szczegółowych informacji.

Nadruki reklamowe muszą robić wrażenie oraz doskonale wpisywać się w specyfikę komunikacji marketingowej. Jeśli więc chcesz zapewnić odzieży i akcesoriom reklamowym maksymalną widoczność, zamów druk z efektami, który pozwoli Ci się wyróżnić. To nie Ty powinieneś dopasowywać się do technologii. Niech technika działa dla Ciebie i Twojej marki w sprawdzony i najlepszy sposób!

Możemy zaoferować Ci profesjonalną usługę, nadruk od 100 sztuk. Zadruk koszulek, bluz, spodni czy kamizelek ostrzegawczych, a także każdego innego elementu odzieży oraz dodatków.

direct print

Euro-Transfers realizuje zamówienia na nadruki w technologii sitodruku.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY

… do współpracy

Paweł Halarewicz
Polski, Angielski

+48 668 434 649
office@euro-transfers.eu

 

Florian Schlichert
Niemiecki

+49 175 9732161
florian@euro-transfers.eu

 

Łukasz Zboralski
Polski, Angielski

+ 48 504 806 188
lukasz.zboralski@euro-transfers.eu

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
FORMULARZ KONTAKTOWY