WGRZEWANIE TERMOTRANSFERÓW

wybierz produkt i pozwól specjalistom zająć się jego aplikacją!

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
sitodruk-direkt-print

DLACZEGO

…warto zlecić nam kompleksową obsługę?

Euro-Transfers to zespół specjalistów, którzy o realizacji profesjonalnych termotransferów i nadruków wiedzą wszystko. Właśnie dlatego naszym Klientom dostarczamy nie tylko gotowe do aplikacji termotransfery z wybranym produktem do samodzielnej aplikacji, ale też zaoferować możemy profesjonalne wgrzewanie termotransferów na każdy rodzaj materiału. Tak przygotowaną, gotową odzież z nadrukiem lub gadżety reklamowe z Twoim znakiem graficznym, jesteśmy w stanie zapakować i dostarczyć w konkretne miejsce. Nasza kompleksowa usługa przygotowania nadruków i ich aplikacji, to gwarancja najwyższej jakości i dotrzymania terminów, na których Ci zależy.

Co zyskasz, kupując u nas wybrany produkt i zlecając nam wgrzanie termotransferu?

  • Pełną obsługę na każdym etapie realizacji zamówienia w jednym miejscu i pod okiem jednego opiekuna, bez konieczności koordynowania działań we własnym zakresie.
  • Oszczędność czasu, który będziesz mógł poświęcić na inne, ważne zadania, wspierające rozwój Twojej marki.
  • Pewność, że nad procesem produkcji czuwać będą osoby, które o technice nadruków i profesjonalnej aplikacji naszych termotransferów wiedzą wszystko.
  • Świadomość pełnych kosztów i możliwość racjonalnego planowania budżetu.

Delegując zadanie, jakim jest przygotowanie odzieży roboczej, sportowej czy eventowej, jak również wszelkiego typu gadżetów reklamowych, decydujesz się na najwyższą jakość obsługi, na każdym etapie realizacji.

Masz dodatkowe pytania lub chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami – postaramy się rozwiać wszelkie twoje wątpliwości.


sitodruk-jak-czyscic
temperatura-sitodruk
czy-mozna-prasowac-nadruk
jak-dbac-o-sitodruk
sitodruuk-trwalosc

Z JAKIEGO POWODU

…warto zdecydować się na wgrzewanie termotransferów?

O ostatecznej jakości odzieży i gadżetów reklamowych decydują nie pojedyncze komponenty, a efekt, na który sie składają. To wysokiej jakości tkanina, profesjonalny nadruk oraz sposób jego aplikacji sprawiają, że produkty te prezentują się w sposób, który faktycznie jest wartością dodaną Twojej marki. Zaniedbując którykolwiek z tych elementów, łatwo uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego. Dlatego właśnie, inwestując w przygotowanie nowoczesnego, wysokogatunkowego termotransferu, warto jego wgrzanie powierzyć ludziom, którzy z produktem tym pracują każdego dnia. To dzięki ich doświadczeniu i wiedzy, ostateczny efekt jest zawsze najwyższej jakości.

Wgrzewanie termotransferów dotyczy aplikacji każdego naszego produktu, na wszystkich rodzajach tkanin. Właśnie dlatego, możesz nam z powodzeniem zlecić wgrzanie aplikacji na:

  • odzieży sportowej,
  • ubraniach roboczych,
  • koszulkach, bluzach spodenkach eventowych,
  • torbach i plecakach reklamowych,
  • gadżetach promocyjnych wykonanych z dowolnej tkaniny.

To jednak nie wszystko! Korzystając z naszej usługi, jaką jest projektowanie i szycie, zapewnisz sobie kompleksowy outsourcing, w ramach którego odpowiedzialność za dotrzymanie wszystkich terminów, bierze na siebie zespół Euro-Transfers. Przyjmując takie zlecenia, jesteśmy w stanie zagwarantować jakość, dzięki której nasi Klienci otrzymują dokładnie taki produkt, na jakim im zależy. Bez niespodziewanych kosztów dodatkowych, błędów logistycznych i niedotrzymanych terminów. Zapewniamy naszym Klientom spokój i pewność, że ich termotrnasfery są w dobrych rękach!

Wgrzewanie termotransferów to usługa, do której zawsze podchodzimy indywidualnie. Dlatego też nie mamy ograniczeń co do minimalnej ilości, czasu ani kosztów.

Zależy Ci na poznaniu szczegółów? Napisz lub zadzwoń. Znając Twoje potrzeby, bedziemy w stanie realnie się do nich odnieść.

logo-sitodruk-marka-nadruk

Specjaliści z Euro-Transfers zajmą się profesjonalnym wgrzaniem Twoich termotransferów.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie, skontaktuj się z naszymi doradcami. Zapraszamy do współpracy!

ZAPRASZAMY

… do współpracy

Paweł Halarewicz
Polski, Angielski

+48 668 434 649
office@euro-transfers.eu

 

Florian Schlichert
Niemiecki

+49 175 9732161
florian@euro-transfers.eu

 

Łukasz Zboralski
Polski, Angielski

+ 48 504 806 188
lukasz.zboralski@euro-transfers.eu

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
FORMULARZ KONTAKTOWY