POZNAJ NAS

Termotransfer i nadruki nie mają dla nas tajemnic!

Czytaj więcej

DZIAŁAMY NA

15 rynkach europejskich

Euro-Transfers jest wiodącym dostawcą usług związanych z sitodrukiem w Europie. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia w branży, zapewniamy wysoką jakość i profesjonalizm na każdym etapie realizacji. Profesjonalne nadruki reklamowe, sitodruk przemysłowy i termotransfer z wykorzystaniem najnowszych technologii nie mają dla nas tajemnic. Dlatego też od wielu lat specjalizujemy się w produkcji termotransferów sitodrukowych i tradycyjnym sitodruku, co pozwala nam sprostać różnorodnym potrzebom naszych Klientów.

Nadruki na miarę XXI wieku – dlaczego właśnie my?

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym i wykorzystujemy najnowsze technologie sitodruku. Stąd też za każdym razem osiągamy precyzję, trwałość i najwyższą jakość wydruków. Ze względu na fakt, iż nieustannie śledzimy zmieniające się trendy i zyskujemy wiedzę oraz nowe umiejętności, możemy każdorazowo dopasować jakość naszej produkcji do zmieniających się potrzeb Klientów detalicznych i hurtowych. Dlatego właśnie nie boimy się wyzwań wierząc, że postęp i rozwój mają swoje źródło w dążeniu do przekraczania granic.

Wasze potrzeby – nasze nadruki

W swojej pracy wykorzystujemy nadruki w technologii:

Produkty dobraliśmy tak, aby w sposób jak najbardziej właściwy realizować projekty naszych Klientów. Dodatkowo zawsze zapewniamy im nadruk dopasowany do ich indywidualnych potrzeb!

Współpracujemy z firmami z różnych sektorów. Dlatego też naszymi Klientami są przedstawiciele branży modowej i podmioty zamawiające profesjonalną i specjalistyczną odzież roboczą. Dodatkowo obsługujemy także kreatorów szeroko pojętej reklamy i promocji. Przyjmujemy zarówno małe zamówienia, od dziesięciu sztuk, jak i duże projekty dla międzynarodowych korporacji. Nasze zaangażowanie w jakość, elastyczność i terminowość dostaw, przyciąga Klientów z całej Europy i pozwala nam budować długofalowe kontakty biznesowe.

O nas – termotnasfer z doświadczeniem i pasją

Jesteśmy dumni z naszej zdolności dostosowania się do nowych trendów i technologii. Przede wszystkim pozwala nam to oferować innowacyjne rozwiązania każdemu z naszych obecnych i przyszłych Klientowi. A fundamentalną misją firmy jest zapewnienie jakościowych produktów sitodrukowych na czas.

Jeśli potrzebny Ci termotransfer sitodrukowy lub profesjonalny nadruk, potrzebujesz niezawodnego partnera. Właśnie dlatego nasza oferta jest dla Ciebie. Za każdym razem Zespół Euro-Transfers, dostarczy Ci wysokiej jakości usługi w terminie, na którym Ci zależy. Z pewnością jesteśmy gotowi podjąć się (prawie) każdego wyzwania!

Skontaktuj się z nami już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach. Razem na pewno ustalimy, jak możemy pomóc Ci osiągnąć wyznaczone cele.

nadruki-praca
pawel_h

PAWEŁ HALAREWICZ

Dyrektor operacyjny, który dba o to, by wszystkie działy w firmie działały w pełnej harmonii. Buduje relacje z najważniejszymi klientami i wsłuchuje się w ich potrzeby, a także przyszłe plany, dostosowując naszą ofertę właśnie do nich.

FLORIAN SCHLICHERT

Ulubieniec naszych niemieckojęzycznych klientów. Jak nikt inny nie potrafi zadbać o ich zamówienia. Profesjonalista w każdym calu. Jemu bez obaw można powierzyć każde zadanie.

lukasz_z

ŁUKASZ ZBORALSKI

Specjalizuje się w profesjonalnej obsłudze anglojęzycznych klientów. Potrafi odpowiadać na wiadomości w niestandardowych godzinach. Ma sokole oko, wyłapuje nawet najdrobniejsze błędy w zamówieniach i pomaga je korygować.

tomasz_h

TOMASZ HALAREWICZ

Kierownik produkcji odpowiedzialny za wdrożenia nowych technologii i podnoszenie kwalifikacji zespołu. Dba, aby jakość naszych produktów i usług była na najwyższym poziomie.

grzegorz_o

GRZEGORZ OPAŁKA

Kierownik produkcji odpowiedzialny za dysponowanie zleceń i kolejność ich wykonywania. Potężne doświadczenie w branży sitodruku, ogromna dyscyplina i ukierunkowanie na jakość.

gerard_r

GERARD RYPUŁA

Dyrektor administracyjny, dbający o analizę procesów w przedsiębiorstwie. Jego kalkulacje i plany nastawione są na maksymalny rozwój przedsiębiorstwa.

anna_w

ANNA WYCICHOWSKA

Specjalizuje się w utrzymaniu naszego ERP w ryzach. Dba o to, aby nasi klienci otrzymywali niezbędne informacje niemal w czasie rzeczywistym.

anna_m

ANNA MALINOWSKA

Logistykę ma w jednym palcu. Pilnuje tego, aby każdego dnia optymalizować koszty transportu, ponoszone przez naszych klientów.

janusz_r

JANUSZ RUMIŃSKI

Główny księgowy. Zajmuje się rozliczaniem przedsiębiorstwa. Potężna wiedza i doświadczenie gwarantują nam optymalne wykorzystanie naszych zasobów i rzetelne rozliczenie z kontrahentami.

ZOBACZ GALERIĘ

…rzuć okiem na naszą pracę

ZAPRASZAMY

… do współpracy

Paweł Halarewicz
Polski, Angielski

+48 668 434 649
office@euro-transfers.eu

 

Florian Schlichert
Niemiecki

+49 175 9732161
florian@euro-transfers.eu

 

Łukasz Zboralski
Polski, Angielski

+ 48 504 806 188
lukasz.zboralski@euro-transfers.eu

 

FORMULARZ KONTAKTOWY
FORMULARZ KONTAKTOWY